Double Action
Double Action Drying Lotion
Referenčna številka | 104149 |
---|---|
Količina | 30 ml |
Maloprodajna cena | 22,03€ |
Vaša cena | 22,03€ |
Učinkovit losjon za nego problematične mastne in kombinirane kože. Vsebuje cink, kafro in žveplo, da hitro in učinkovito posuši mozolje ali akne.
Primeren je za lokalno uporabo na problematičnih predelih kože. Uporabite ga čez noč ali kot hitro rešitev v primerih, da zmanjšate napredovanje mozoljev in povrnete koži čist in zdrav videz.
Na zalogi
Glavne sestavine
Cinkov oksid, kafra, žveplo.
KOMU JE IZDELEK NAMENJEN?
Za mastno, kombinirano ali normalno kožo. Za problematično kožo.
Kakšne rezultate pričakovati?
Suši in prekriva mozolje.
Inci
SD Alcohol 40-B, Water (Aqua), Zinc Oxide, Sulfur, Camphor, Propylene Glycol, Sodium Laureth Sulfate.
Deklaracija
Double Action Drying Lotion 30 ml
Double Action Sušilni Losjon 30 ml
Ref.: 104149
Namen: losjon za lokalno uporabo, ki suši in deluje proti mozoljem in problemom, povezanim z mastno kožo.
Uporaba: nanesite 1-2 krat na dan na prizadeta območja. Pred uporabo dobro pretresite.
Opozorilo: ne nanašajte v bližino oči. Če izdelek nenamerno zaide v oko, dobro sprati z vodo. Nehajte uporabljati izdelek, če se pojavi rdečica ali srbenje. Če draženje ne preneha, poiščite zdravniško pomoč.
Minimalni rok trajanja: časovno obdobje po odprtju izdelka in minimalni rok trajanja izdelka sta navedena na embalaži.
Država izvora: Izrael
Odgovorna oseba: Angel Consulting Sas, Via San Senatore 14, 20122 Milano, Italija
Uvoznik in distributer za Slovenijo: Estetic Locus d.o.o., Rozmanova ulica 29, Krško 8270, Slovenija
INCI: SD Alcohol 40-B, Water (Aqua), Zinc Oxide, Sulfur, Camphor, Propylene Glycol, Sodium Laureth Sulfate.